LT6654BHS6-3.3#TRMPBF
DigiKeys varenummer
LT6654BHS6-3.3#TRMPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
LT6654BHS6-3.3#TRMPBFCT-ND - Afskåret tape (CT)
LT6654BHS6-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LT6654BHS6-3.3#TRMPBF
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6
Detaljeret beskrivelse
serien Spændingsreference IC ±0,1% TSOT-23-6
EDA/CAD-modeller
LT6654BHS6-3.3#TRMPBF Modeller
Kategori
Støj - 0,1Hz til 10Hz
1,7ppmp-p
Producenter
Analog Devices Inc.
Støj - 10Hz til 10kHz
2ppmrms
Spænding - Input
3,8V – 36V
Strøm - Forsyning
600µA
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Spænding - Output (min./fast)
3,3V
Strøm - Output
10 mA
Tolerance
±0,1%
Grundlæggende varenummer
Temperaturkoefficient
20ppm/°C