ESD2CANFD24DBZR
DigiKeys varenummer
296-ESD2CANFD24DBZRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-ESD2CANFD24DBZRCT-ND - Afskåret tape (CT)
296-ESD2CANFD24DBZRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ESD2CANFD24DBZR
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 37VC SOT233
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37V (Typ) Klemme 3,5A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOT-23-3
Kategori
Effekt - Peak-impuls
133W
Mfr
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Dåse
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
2,5pF @ 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
2
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
24V (maks.)
Pakke/hus
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spænding - Nedbrud (min.)
35,5V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
37V (Typ)
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
3,5A (8/20µs)