ADG1201BRJZ-REEL7
DigiKeys varenummer
505-ADG1201BRJZ-REEL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADG1201BRJZ-REEL7CT-ND - Afskåret tape (CT)
505-ADG1201BRJZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADG1201BRJZ-REEL7
Beskrivelse
IC SW SPST-NOX1 200OHM SOT23-6
Detaljeret beskrivelse
1 Kredsløbs IC-switch 1:1 200Ohm SOT-23-6
EDA/CAD-modeller
ADG1201BRJZ-REEL7 Modeller
Kategori
Switch-ttid (Ton, Toff) (maks.)
170ns, 105ns
-3db båndbredde
660MHz
Ladningsinjektion
-0,8pC
Kanalkapacitans (CS(off), CD(off))
3pF, 3,3pF
Switch-kredsløb
SPST - NO
Multiplekser/demultiplekser-kredsløb
1:1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Modstand i on-tilstand (maks.)
200Ohm
Pakke/hus
SOT-23-6
Spænding - Forsyning, Enkelt (V+)
5V – 16,5V
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-6
Spænding - Forsyning, Dobbelt (V±)
±5V – 16,5V