ADG1201BRJZ-R2
DigiKeys varenummer
ADG1201BRJZ-R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADG1201BRJZ-R2CT-ND - Afskåret tape (CT)
ADG1201BRJZ-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADG1201BRJZ-R2
Beskrivelse
IC SW SPST-NOX1 200OHM SOT23-6
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Kredsløbs IC-switch 1:1 200Ohm SOT-23-6
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ADG1201BRJZ-R2 Modeller
Kategori
Switch-ttid (Ton, Toff) (maks.)
170ns, 105ns
Producenter
Analog Devices Inc.
-3db båndbredde
660MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Ladningsinjektion
-0,8pC
Varestatus
Aktiv
Kanalkapacitans (CS(off), CD(off))
3pF, 3,3pF
Switch-kredsløb
SPST - NO
Strøm - Lækage (IS(off)) (maks.)
100pA
Multiplekser/demultiplekser-kredsløb
1:1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Antal kredsløb
1
Monteringstype
Overflademontering
Modstand i on-tilstand (maks.)
200Ohm
Pakke/hus
SOT-23-6
Spænding - Forsyning, Enkelt (V+)
5V – 16,5V
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-6
Spænding - Forsyning, Dobbelt (V±)
±5V – 16,5V