GD JTLPS1.14-MFN8-25-1-150-R33
DigiKeys varenummer
475-GDJTLPS1.14-MFN8-25-1-150-R33TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-GDJTLPS1.14-MFN8-25-1-150-R33CT-ND - Afskåret tape (CT)
475-GDJTLPS1.14-MFN8-25-1-150-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GD JTLPS1.14-MFN8-25-1-150-R33
Beskrivelse
DURIS E 2835
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys – Farve DURIS® E 2835 Blå 455nm (444nm – 464nm) 1411 (3528 metrisk)
Kategori
Lysstrøm @ strøm/temperatur
315mW (270mW – 360mW)
Mfr
Temperatur - Test
25°C
Serie
Synsvinkel
120°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
1411
Bølgelængde
455nm (444nm – 464nm)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Strøm - Test
150mA
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
3V
Pakkens termiske modstand
12°C/W
Strøm - Maks.
250mA