GD DASPA2.14-ROSK-24-LM-100-R18
DigiKeys varenummer
475-GDDASPA2.14-ROSK-24-LM-100-R18TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-GDDASPA2.14-ROSK-24-LM-100-R18CT-ND - Afskåret tape (CT)
475-GDDASPA2.14-ROSK-24-LM-100-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
Beskrivelse
LED OSCONIQ P 2226 BLU 450NM SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys – Farve OSCONIQ® P 2226 Blå 450nm (Typ) 1009 (2622 metrisk)
Kategori
Strøm - Maks.
250mA
Mfr
Temperatur - Test
25°C
Serie
Synsvinkel
110°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1009 (2622 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
SMD
Bølgelængde
450nm (Typ)
Størrelse/dimension
0,102" L x 0,087" B (2,60mm x 2,20mm)
Strøm - Test
100mA
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,9V