A-1PA-178-500N2
DigiKeys varenummer
ARF2258-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-1PA-178-500N2
Beskrivelse
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 19.6"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC), AMC til U.FL (UMCC), AMC RG-178 19,69" (500,00mm)
Længde
19,69" (500,00mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-178
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
3 GHz
Farve
Naturlig
Driftstemperatur
-40°C – 90°C