A-1PA-113-089B2
DigiKeys varenummer
ARF2178-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-1PA-113-089B2
Beskrivelse
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.5"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC), AMC til U.FL (UMCC), AMC 1,13mm UD koaksialkabel 3,504" (89,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Amphenol RF
Længde
3,504" (89,00mm)
Emballage
Bulk
Kabeltype
1,13mm UD koaksialkabel
Varestatus
Aktiv
Generel impedans
50 Ohms
Type
U.FL (UMCC), AMC til U.FL (UMCC), AMC
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse
U.FL (UMCC), AMC-stik (han), højrevinklet
Farve
Sort
1. Kontakts køn
Hun
Funktioner
Afskærmet
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
2. stikforbindelse
Grundlæggende varenummer
2. Kontakts køn
Hun
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 133
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
På lager: 214
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 11.8"
På lager: 597
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.9"
På lager: 6731
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"
På lager: 0
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"