SND37S10HE2G/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for SND37S10HE2G/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SND37S10HE2G/AA
DigiKeys varenummer
4306-SND37S10HE2G/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SND37S10HE2G/AA
Beskrivelse
SND37S10HE2G/AA
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
9A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
20-24 AWG
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C