SND37S10ANEG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for SND37S10ANEG er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SND37S10ANEG
DigiKeys varenummer
4306-SND37S10ANEG-ND
Producenter
Producentens varenummer
SND37S10ANEG
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
9A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
20-24 AWG
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C