SDD104M4R70T2G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 41
Datablad
Billede for SDD104M4R70T2G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SDD104M4R70T2G
DigiKeys varenummer
4306-SDD104M4R70T2G-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDD104M4R70T2G
Beskrivelse
SDD104M4R70T2G
Detaljeret beskrivelse
104 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C