DD104M4R7000/AA
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
DD104M4R7000/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD104M4R7000/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD104M4R7000/AA
Beskrivelse
CONN D-SUB HD PLUG 104P R/A SLDR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
104 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DD104M4R7000/AA Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal rækker
5
Spændingsklassifikation
300V
Monteringstype
Farve
Blå
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
6
Kontaktform
Bearbejdet
Kontakttype
Signal
Dielektrisk materiale
Polyester, Glasfyldt
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C