RD50S1S50V3S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD50S1S50V3S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD50S1S50V3S
DigiKeys varenummer
4306-RD50S1S50V3S-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD50S1S50V3S
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C