RD50S1S5000/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD50S1S5000/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD50S1S5000/AA
DigiKeys varenummer
4306-RD50S1S5000/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD50S1S5000/AA
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C