RD50M100T2S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD50M100T2S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD50M100T2S
DigiKeys varenummer
4306-RD50M100T2S-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD50M100T2S
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C