RD50M100T20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD50M100T20 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD50M100T20
DigiKeys varenummer
4306-RD50M100T20-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD50M100T20
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C