RD37M100T0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD37M100T0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD37M100T0/AA
DigiKeys varenummer
4306-RD37M100T0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD37M100T0/AA
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C