RD37M100E6S-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD37M100E6S-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD37M100E6S-50
DigiKeys varenummer
4306-RD37M100E6S-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD37M100E6S-50
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C