RD25S100T2C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD25S100T2C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD25S100T2C
DigiKeys varenummer
4306-RD25S100T2C-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD25S100T2C
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C