RD25S100E0-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD25S100E0-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD25S100E0-14
DigiKeys varenummer
4306-RD25S100E0-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD25S100E0-14
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C