RD15M10ANT2X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD15M10ANT2X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD15M10ANT2X
DigiKeys varenummer
4306-RD15M10ANT2X-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD15M10ANT2X
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
11A
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C