RD15M10ANT2S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD15M10ANT2S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD15M10ANT2S
DigiKeys varenummer
4306-RD15M10ANT2S-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD15M10ANT2S
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
11A
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C