RD15M100T2S/AA-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 5
Billede for RD15M100T2S/AA-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD15M100T2S/AA-14
DigiKeys varenummer
4306-RD15M100T2S/AA-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD15M100T2S/AA-14
Beskrivelse
RD15M100T2S/AA-14
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C