RD15M100T2S
DigiKeys varenummer
4306-RD15M100T2S-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD15M100T2S
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Emballage
Bulk
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C