PCDD26S98S00X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for PCDD26S98S00X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PCDD26S98S00X/AA
DigiKeys varenummer
4306-PCDD26S98S00X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCDD26S98S00X/AA
Beskrivelse
PCDD26S98S00X/AA
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C