PCDD26S98S000/AA-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for PCDD26S98S000/AA-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PCDD26S98S000/AA-14
DigiKeys varenummer
4306-PCDD26S98S000/AA-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCDD26S98S000/AA-14
Beskrivelse
PCDD26S98S000/AA-14
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C