PCDD15S98S0T20/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for PCDD15S98S0T20/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PCDD15S98S0T20/AA
DigiKeys varenummer
4306-PCDD15S98S0T20/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCDD15S98S0T20/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C