PCDD15F98S0T2C-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for PCDD15F98S0T2C-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PCDD15F98S0T2C-15
DigiKeys varenummer
4306-PCDD15F98S0T2C-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCDD15F98S0T2C-15
Beskrivelse
PCDD15F98S0T2C-15
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C