PCD25S98S0T20/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for PCD25S98S0T20/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PCD25S98S0T20/AA
DigiKeys varenummer
4306-PCD25S98S0T20/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCD25S98S0T20/AA
Beskrivelse
PCD25S98S0T20/AA
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C