PCD25F98S0T6C-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for PCD25F98S0T6C-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PCD25F98S0T6C-15
DigiKeys varenummer
4306-PCD25F98S0T6C-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCD25F98S0T6C-15
Beskrivelse
PCD25F98S0T6C-15
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C