ORD50M1000Z/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ORD50M1000Z/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ORD50M1000Z/AA
DigiKeys varenummer
4306-ORD50M1000Z/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ORD50M1000Z/AA
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D)
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C