EVD50P10000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for EVD50P10000 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EVD50P10000
DigiKeys varenummer
4306-EVD50P10000-ND
Producenter
Producentens varenummer
EVD50P10000
Beskrivelse
EVD50P10000
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Farve
Grøn
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D)
Dielektrisk materiale
Diallylphthalat (DAP), Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Trådtykkelse
20-24 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C