ODD62F3S0TX/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ODD62F3S0TX/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD62F3S0TX/AA
DigiKeys varenummer
4306-ODD62F3S0TX/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD62F3S0TX/AA
Beskrivelse
ODD62F3S0TX/AA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) høj tæthed
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C