DD62S300T2S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62S300T2S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S300T2S
DigiKeys varenummer
4306-DD62S300T2S-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S300T2S
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C