ODD44M32P00S/AA-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ODD44M32P00S/AA-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD44M32P00S/AA-15
DigiKeys varenummer
4306-ODD44M32P00S/AA-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD44M32P00S/AA-15
Beskrivelse
ODD44M32P00S/AA-15
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) høj tæthed
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C