DD44M3S0V30-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44M3S0V30-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44M3S0V30-15
DigiKeys varenummer
4306-DD44M3S0V30-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44M3S0V30-15
Beskrivelse
DD44M3S0V30-15
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C