ODD15M5R8N00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ODD15M5R8N00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD15M5R8N00
DigiKeys varenummer
4306-ODD15M5R8N00-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD15M5R8N00
Beskrivelse
ODD15M5R8N00
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C