DD15M4R7N0Z/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for DD15M4R7N0Z/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M4R7N0Z/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD15M4R7N0Z/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M4R7N0Z/AA
Beskrivelse
DD15M4R7N0Z/AA
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C