MD50F3S0T20/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MD50F3S0T20/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD50F3S0T20/AA
DigiKeys varenummer
4306-MD50F3S0T20/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD50F3S0T20/AA
Beskrivelse
MD50F3S0T20/AA
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C