MD50F32S0T2X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MD50F32S0T2X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD50F32S0T2X/AA
DigiKeys varenummer
4306-MD50F32S0T2X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD50F32S0T2X/AA
Beskrivelse
MD50F32S0T2X/AA
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C