MD15M32000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MD15M32000X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD15M32000X
DigiKeys varenummer
4306-MD15M32000X-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD15M32000X
Beskrivelse
MD15M32000X
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C