MD15M32000X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for MD15M32000X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD15M32000X/AA
DigiKeys varenummer
4306-MD15M32000X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD15M32000X/AA
Beskrivelse
MD15M32000X/AA
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C