M24308/5-25Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for M24308/5-25Z er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M24308/5-25Z
DigiKeys varenummer
4306-M24308/5-25Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
M24308/5-25Z
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C