M24308/1-25F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for M24308/1-25F er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M24308/1-25F
DigiKeys varenummer
4306-M24308/1-25F-ND
Producenter
Producentens varenummer
M24308/1-25F
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Grøn
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Dielektrisk materiale
Diallylphthalat (DAP), Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C