HDC50S5R60T0-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC50S5R60T0-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC50S5R60T0-15
DigiKeys varenummer
4306-HDC50S5R60T0-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC50S5R60T0-15
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C