HDC50S5R600S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC50S5R600S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC50S5R600S
DigiKeys varenummer
4306-HDC50S5R600S-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC50S5R600S
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C