HDC50S5B800S/AA-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for HDC50S5B800S/AA-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC50S5B800S/AA-15
DigiKeys varenummer
4306-HDC50S5B800S/AA-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC50S5B800S/AA-15
Beskrivelse
HDC50S5B800S/AA-15
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal rækker
3
Spændingsklassifikation
300V
Monteringstype
Farve
Grøn
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D)
Kontaktform
Bearbejdet
Kontakttype
Signal
Dielektrisk materiale
Diallylphthalat (DAP), Glasfyldt
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C