HDC50S5B300S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC50S5B300S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC50S5B300S/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC50S5B300S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC50S5B300S/AA
Beskrivelse
HDC50S5B300S/AA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C