HDC50S3000S-759.0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC50S3000S-759.0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC50S3000S-759.0
DigiKeys varenummer
4306-HDC50S3000S-759.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC50S3000S-759.0
Beskrivelse
HDC50S3000S-759.0
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C