HDC50S3000C-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for HDC50S3000C-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC50S3000C-15
DigiKeys varenummer
4306-HDC50S3000C-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC50S3000C-15
Beskrivelse
HDC50S3000C-15
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C